top of page

Podpoříme váš záměr na schůzi

Aktivně se účastníme členských schůzí, na kterých se rekonstrukce projednávají. Díky pečlivé přípravě vám pomůžeme prosadit váš záměr a zodpovědět všechny otázky členů bytového družstva, nebo společenství vlastníku. Známe odpovědi na většinu otázek, které na schůzích padají.

DSCN1069.jpg

Plánujete členskou schůzi, přemýšlíte o zateplení domu a nevíte, zda si můžete rekonstrukci dovolit a hledáte potřebné informace?

Dokážeme Vám pomoci s přípravou na členskou schůzi a s prezentací tohoto záměru na schůzi. Zúčastnili jsme se stovek schůzí SVJ a BD, kde se rozhodovali o zateplení domu. S tímto procesem máme zkušenosti a rádi Vám pomůžeme. Jsme zvyklí odpovídat na dotazy týkající se rekonstrukce i těch nepříjemných. 

  •  

Studie rekonstrukce

Připravíme studii revitalizace tj. jaký bude rozsah rekonstrukce, kolik to bude stát, zda budete muset navyšovat fond oprav, či vystačíte se stávajícím fondem. Často se setkáváme s klienty, kteří se myslí, že si rekonstrukci z finančních důvodů nemohou dovolit. Ve fondu oprav nemají dostatečné finance a zadlužovat se nechtějí. Ne zřídka kdy se stává, že i menší fondy oprav jsou dostačující a klienti dosáhnou na rekonstrukci někdy v plném rozsahu a někdy je potřeba, s přihlédnutím k finančním možnostem klienta, naopak rozsah rekonstrukce upravit.  Současně spočítáme, jaká bude případná výše úvěru a za jakých podmínek. A samozřejmě také posoudíme vhodnost dotace pro váš dům. 

  •  

Návratnost dotace

Setkáváme se s případy, kdy je vlastník domu za každou cenu rozhodnutý rekonstruovat pouze za předpokladu získání dotace. Aby splnil podmínky, často z tohoto důvodu do projektu zahrnuje vyšší parametry, technologie a další řešení – tím ale současně navyšuje cenu rekonstrukce. Přitom je nutné hned zpočátku posoudit a propočítat poměr nákladů a možné výše dotace, zda se to skutečně vyplatí, případně nabídnout vhodnější řešení.

 

 

Máte-li zájem kontaktujte nás, rádi se s Vámi sejdeme a probereme možnosti rekonstrukce, připravíme Vám podklady, pomůžeme Vám s prezentací na schůzi a to vše ZDARMA.

Řekněte si o konzultaci zdarma

Zanechte nám pár základních údajů o vašem domě a my vám poradíme zdarma a nezávazně.

České centrum bydlení s.r.o

tel: 775 56 36 50

Děkujeme za zprávu, ozveme se Vám

bottom of page