top of page

Zvažte jaké jsou možnosti a co si můžete dovolit

Úspěšná rekonstrukce se neobejde bez posouzení aktuálního stavu domu. Na základě svých zkušeností poměrně přesně dokážeme navrhnout nezbytná opatření pro váš dům. Současně využíváme termovizního měření pro posouzení úniků tepla.

1-2 copy 2.jpg

Co je potřeba nejdříve udělat

Když k Vám poprvé přijedeme, budeme se nejvíce bavit o penězích. Budeme se ptát, kolik máte naspořeno, kolik vybíráte do fondu oprav a jak velkou investici plánujete. Pokud nevíte, nevadí. Umíme spočítat předběžný rozsah a  poradit,  co se vyplatí, kde  ušetřit, kde naopak raději připlatit a co už může být zbytečný luxus. Zkušeností máme hodně a rádi se o ně podělíme.

  •  

Na druhou schůzku už přijedeme s konkrétními čísly. ​

Povíme vám, jaký rosah prací doporučujeme, a kolik to bude asi stát. Povíme vám, jak získat peníze, ať už z úvěru, nebo s pomocí státní dotace, a také kolik ušetříte na teple. Vůbec se neobávejte situace, kdy většina lidí z domu říká, že zateplovat nechtějí, protože by byl potřeba úvěr a ten si brát nechtějí. Je to obvyklá situace ve většině domů.

Pokud by čísla vyšla hůře, nic se neděje.

Jen si řeknete, že to opravdu hned dělat nebudete a  že, například začnete pomalu zvedat fond oprav, aby jste se na danou investici do budoucna připravili. Ve většině  případů, ale navýšení fondu oprav není dramatické, a často se stává, že klienti, žijí v přesvědčení, že stávající fond oprav je pro rekonstrukci  nízký, ale při kalkulaci opak je pravdou.  Většina našich zákazníků investuje do zateplení domu kolem 200tis za jeden byt, což se dá bez problému pokrýt úvěrem. Úspora tepla pokryje úroky a ještě něco zbude. Pokud se podaří, splátku nastavit tak, aby se nemusel navyšovat fond oprav, a ještě třeba získat nějakou státní dotaci, můžeme pokračovat.

Máte-li zájem kontaktujte nás, rádi se s Vámi sejdeme a probereme možnosti rekonstrukce, připravíme Vám podklady, pomůžeme Vám s prezentací na schůzi a to vše ZDARMA.

Řekněte si o konzultaci zdarma

Zanechte nám pár základních údajů o vašem domě a my vám poradíme zdarma a nezávazně.

České centrum bydlení s.r.o

tel: 775 56 36 50

Děkujeme za zprávu, ozveme se Vám

bottom of page